Realizując założenia zawarte w OTWARTYM PROGRAMIE SPOŁECZNEGO ROZWOJU ROD, w dniu 24 sierpnia 2019 roku w piękny sobotni dzień, na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Wiśnia” w Zabrzu odbył się festyn dla najmłodszych.

Dzieci licznie przybyły wraz ze swoimi rodzicami lub opiekunami na plac ogrodu. Prezes ROD Leszek Bucki wraz zarządem przywitał przybyłe na imprezę maluchy. Ogrodzony teren ogólny ROD położony tuż przy domu działkowca, w bezpośrednim sąsiedztwie nowo otworzonego placu zabaw i zlokalizowanych działek stworzył dzieciom miłą atmosferę do zabawy na łonie natury.

   

Najmłodsi mieli okazję pochwalić się swoimi talentami w różnych konkurencjach, mogły także pomalować we wesołe wzory swoje buźki. Dużą popularnością cieszyły się rodzinne zabawy prowadzone przez animatorów. Po uśmiechniętych buziach było widać, że dzieciaki bawiły się dobrze, tym bardziej, że pogoda dopisała.

Wszystkie dzieci otrzymały kolorowe balony, dyplomy pamiątkowe oraz nagrody rzeczowe. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, tym małym i dużym za stworzenie miłej atmosfery i zapraszamy już za rok.