Relacja z dnia dziecka organizowanego przez Zarząd ROD Zacisze w Zabrzu.

Zarząd ROD Zacisze dziękuję Straży miejskiej z Zabrza za uczestnictwo i znakowanie rowerów. Podziękowania za pomoc i wsparcie w organizacji dnia dziecka, dla osób, które poświęciły swój czas.

Dla naszych pociech Zarząd ROD Zacisze ufundował darmowe dmuchańce. Darmowe przejazdy koniem i kucykiem. Do kupienia dostępna była wata cukrowa, popcorn, napoje i grill. Pokaz Aikido Film.

Dzieci mogły się wykazać aktywnością w zabawach i konkursach, za które dostały drobne upominki. Dla wszystkich dzieci nie zabrakło słodyczy. Został wylosowany samochód FORD na weekend z pełnym bakiem. Wieczorem zorganizowana została dyskoteka dla dzieci.

Po wcześniejszym zapisaniu dzieci w Zarządzie ROD Zacisze przez rodziców, odbyła się główna atrakcja „Noc w Ogrodzie”. Dla dzieciaków przygotowano wiele atrakcji i konkursy, za które dostały szereg nagród i słodycze.

Zarząd ROD Zacisze składa podziękowanie wszystkim działkowcom i mieszkańcom osiedla Helenka za uczestnictwo w festynie z okazji Dnia Dziecka „NOC W OGRODZIE” organizowanym na terenie ogródków działkowych ROD Zacisze.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.