Drukuj
Odsłony: 774

15 czerwca o godz.16.30 przy w Ogrodach Działkowych „Gajówka” odbył się piknik rodzinny klasy Ia. W tym dniu poza dobrymi humorami  towarzyszyła nam  piękna, słoneczna pogoda ;)

Spotkanie rozpoczęły dzieci programem artystycznym  składającym się z piosenek, scenek humorystycznych o relacjach rodzinnych, tańców  i wierszy. Dzieci składając życzenia wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane  upominki. Następnie odbył się koncert piosenek dla Rodziców, na scenie pojawiły się znane zespoły disco polo oraz muzyki pop.

 

Po udanym występie czas na smakołyki przygotowane przez mamy, to była prawdziwa uczta dla podniebienia, muffiny z kremem czekoladowym i  ciasta z owocami …mniam mniam smakowało wybornie !

 

Po posiłku czas na rozgrywki sportowe, to dopiero frajda rywalizować ze swoimi rodzicami, którzy spisali się znakomicie, dzieci były dumne ze swoich rodziców, a rodzice ze swoich pociech. Przegranych nie było,  w myśl zasady „nie ważne kto wygra, nie ważne kto gra, byleby zabawa była na sto dwa”. Radości, która nam  towarzyszyła nie da się wyliczyć, zmierzyć, wycenić- jest po prostu bezcenna !

 

Po tak dużym wysiłku czas na konkrety- kiełbaski z ogniska , ogniem zajmował się tato Adama, a kiełbaskami mama, były wyśmienite, odpowiednio przewracane, czarowane… palce lizać !

 

Potem dorośli biesiadowali , a dzieciaki  bawiły się na placu zabaw. W radosnych  nastrojach wróciliśmy do domu.

 

Wszystkim Rodzicom dziękuje bardzo za  pomoc w zorganizowaniu tej imprezy –szczególnie  pani Kałusowskiej, państwu Gronowskim, oraz Zarządowi Ogrodów Działkowych  Gajówka z prezesem Januszem Jelonkiem na czele za udzielenie  bezpiecznej, zielonej przestrzeni , za umożliwienie przebywania w tak pięknych okolicznościach przyrody.

mgr Teresa Bednarek

Simple Image Gallery Extended